Reklama
Reklama

Lech wypożyczył swoich piłkarzy do pierwszej ligi

Hubert Sobol podczas prezentacji | fot. twitter.com/ODRAOPOLEpl

Przy Bułgarskiej ruchy transferowe idą pełną parą.

W Lechu Poznań pracują nad kolejnymi transferami przychodzącymi, ale nie brakuje również zawodników, którzy odchodzą z klubu. Kolejorz chętnie oddaje swoich młodych zawodników na wypożyczenia do niższych klas rozgrywkowych, gdzie nabywają bezcenne doświadczenie.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

19-letni Bartosz Mrozek trafił właśnie do GKS Katowice. Bramkarz w poprzednich rozgrywkach bronił barw drugoligowej Elany Toruń, więc pozostanie na tym samym szczeblu rozgrywek. Tam będą występować również rezerwy Kolejorza.

- Bartek wrócił do nas z wypożyczenia do Elany Toruń jako dojrzały bramkarz, ale uznaliśmy, że musi w dalszym ciągu zbierać jak najwięcej doświadczenia na szczeblu centralnym. Z racji na to, że w kadrze pierwszego zespołu znajduje się obecnie trzech innych golkiperów, szukaliśmy dla niego możliwości regularnych występów na poziomie krajowym. Liczymy, że dzięki swojej dobrej postawie w przyszłych miesiącach nasz wychowanek postawi kolejny krok w swojej bramkarskiej karierze, a także pomoże swojemu klubowi w powrocie do pierwszej ligi - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

Z kolei do pierwszoligowej Odry Opole trafi Hubert Sobol. Poprzednią rundę spędził on w Warcie Poznań, ale tam otrzymał tylko jedną szansę występu i Kolejorz zdecydował się na skrócenie wypożyczenia. Napastnik w stolicy polskiej piosenki spotka m.in. trenera Mariusza Rumaka.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro