Reklama
Reklama

25-latek na ulicy brutalnie pobił 53-latka. Uratował go policjant po służbie

Krzysztof Majchrzak z policji w Trzciance | fot. Policja

Do zdarzenia doszło w weekend w Trzciance.

Krzysztof Majchrzak z policji w Trzciance wracał w sobotę z pracy, gdy na ulicy Sikorskiego zauważył leżącego na chodniku mężczyznę, nad którym stał dobrze mu znany młody człowiek. Nie tylko stał, ale też wykonywał dziwne ruchy rękoma w kierunku leżącego mężczyzny. Okazało się, że leżący człowiek krwawi.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

Policjant natychmiast wezwał na miejsce pogotowie oraz policyjny patrol. W tym czasie młody mężczyzna chwilę wcześniej stojący przy rannym, zaczął się oddalać. Policjant zatrzymał go. - Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Trzcianki, który znany był dobrze dzielnicowemu z uwagi na wcześniejsze notowania za przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu - wyjaśnia Justyna Przybył z policji w Trzciance.

Z ustaleń śledczych wynika, że między 25-latkiem i 53-latkiem, którzy wcześniej się nie znali, doszło do sprzeczki. Młodszy z mężczyzn dotkliwie pobił starszego - uderzał go w głowę pięściami i nogami. Obrażenia okazały się bardzo poważne - połamane zostały prawie wszystkie kości twarzoczaszki 53-latka. - W toku prowadzonych czynności biegły określił, iż sprawca naraził pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu bądź utraty życia lub zdrowia. Sprawcy został przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa . Za powyższy czyn grozi mu kara od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie - kończy.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
13℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
10.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro