Reklama
Reklama

Głogowska: kobieta zaatakowała ciężarną poznaniankę z dzieckiem

fot. Materiały poszkodowanej / FB

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu.

Sprawę na swoim profilu na Facebooku opisała poszkodowana poznanianka. Jak relacjonuje zdarzenie miało miejsce 4 lipca na ulicy Głogowskiej przed Parkiem Wilsona. Kobieta podkreśla, że całą sytuacją była bardzo zaskoczona. Wracając z córką rano z zakupów ta kobieta doczepiła się do mnie z zapytaniem: Co myślę czy mój mąż by ją chciał, czy by ją wyr**** i kto mi "tego bachora zrobił" i że ona też tak chce.. obrażała mnie i groziła po czym, kiedy jej powiedziałam, że ma się ode mnie odczepić, bo stoję z dzieckiem i ma odejść rzuciła się na mnie, uderzyła, zrywając kolczyk z ucha i rzuciła okularami krzycząc że jest zazdrosna - opisuje Natasha.

Kobieta dodaje, że choć obok było sporo osób nikt nie zareagował. Ponadto poznanianka, która zamieściła informację apeluje do wszystkich, by uważali, bo osoba ta może być niebezpieczna.

Pani Natasha udała się w tej sprawie do komisariatu Poznań - Grunwald. Jak twierdzi policjanci nie spisali notatki i polecili, by kobieta założyła sprawę cywilną. Jak twierdzi będąc w komisariacie nie miała jeszcze danych agresorki oraz nagrań z monitoringu. Tłumaczyła jednak, że jest w stanie je zdobyć. Jak dodaje nam poznanianka nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego choć jest poszkodowaną - zniszczone zostały jej okulary oraz zerwany złoty kolczyk, którego nie udało się znaleźć straty oszacowała na około 1 tys. zł - ma jeszcze ponosić koszty sądowe.

W sprawie zwróciliśmy się o komentarz policji. Będziemy ustalać dokładny przebieg tego zdarzenia - zapewnia nas podkom. Piotr Garstka z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Czekamy na stanowisko policji w sprawie.

  • Aktualizacja
    środa, 10.07.2019 r., godz. 20.04
    Aktualizacja
    środa, 10.07.2019 r., godz. 20.04
    Jak poinformował nas mł. insp. Andrzej Borowiak, oficer prasowy wielkopolskich policjantów zastępca komendanta Komisariatu Policji Poznań-Grunwald podinsp. Robert Maciuk po zapoznaniu się z nagraniem podjął decyzję, że policjanci skontaktują się z pokrzywdzoną. Skompletowany zostanie materiał dowodowy i ze względu na charakter tej sprawy, że doszło do tego zdarzenia w miejscu publicznym a nieuzasadniona agresja była skierowana wobec kobiety w zaawansowanej ciąży i z małym dzieckiem policjanci obejmą sprawę z urzędu. Pokrzywdzona kobieta poinformowała nas, że policjanci już się z nią kontaktowali. Jutro pójdzie złożyć zeznania na komisariacie.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem
32℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.94 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro