Reklama
Reklama

Zwłoki mężczyzny w lesie. Policjanci sprawdzają pobliskie tartaki

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Makabrycznego odkrycia dokonał w czwartek leśniczy. Okoliczności śmierci mężczyzny nadal nie są znane. Wiadomo jedynie, że śledczy intensywnie pracują nad wyjaśnieniem sprawy.

Jak już wcześniej informowaliśmy zwłoki mężczyzny zostały znalezione w lesie w miejscowości Przysieka pomiędzy Skokami i Wągrowcem. Według informacji do jakich dotarł portal wagrowiec.naszemiasto.pl mężczyzna może mieć około 30 lat. Niewykluczone, że nie jest narodowości polskiej. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze lokalnego portalu mężczyzna miał mieć na sobie rękawiczki robocze, a na ciele denata znajdowało się sporo trocin, stąd podejrzenia, że mógł pracować przy cięciu drewna. Ustalono też, że policjanci już od czwartku kontrolowali wszystkie tartaki w okolicy.

Policja nadal nie udziela więcej informacji w sprawie. Sprawą zajmuje się prokuratura. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia oraz tożsamości mężczyzny (m.in. zaplanowana jest sekcja zwłok). Na obecnym etapie postępowania ze względu na dobro postępowania nie jest możliwe udzielenie odpowiedzi na pozostałe z zadanych (...) pytań - tłumaczy w przesłanym do portalu wagrowiec.naszemiasto.pl piśmie Renata Bocheńska-Bejnarowicz, prokurator rejonowa w Wągrowcu i dodaje, że w sprawie śmierci mężczyzny wszczęto śledztwo o czyn z art. 155 kk, który dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w Wielkopolsce mogą występować burze z gradem
26℃
19℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
6.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro