Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 11
Reklama

III Targi dziecięce LullabyBaby już 17-18 maja!

REKLAMA
środa, 15.05.2019 r.
godz. 10.00
REKLAMA | środa, 15.05.2019 r., godz. 10.00
III Targi dziecięce LullabyBaby już 17-18 maja!

W najbliższy piątek i sobotę od godziny 10:00 do 20:00 w Poznaniu odbędzie się wiosenna edycja Targów dziecięcych LullabyBaby. W budynku Kinepolis czekać będą m.in.: bezpłatne konsultacje ze specjalistami, niespodzianki dla dzieci oraz dodatkowe rabaty na wybrane produkty cenionych marek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
22°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1005 hPa
POJUTRZE
pogoda
15°C 1013 hPa

LullabyBaby to profesjonalny sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt, który jest również organizatorem wielu eventów skierowanych do przyszłych rodziców. Jednym z takich wydarzeń jest najbliższa edycja Targów dziecięcych LullabyBaby, która już po raz trzeci odbywać się będzie w siedzibie sklepu - przy ul. Krzywoustego 72 (budynek Kinepolis). Co tym razem przygotowano dla odwiedzających?

III Targi dziecięce LullabyBaby organizowane są z myślą o młodych rodzicach oraz tych, którzy dopiero spodziewają się dziecka. To doskonała okazja do skorzystania z atrakcyjnych rabatów na produkty takich marek jak: Cybex, Mutsy, Muuvo, Concord, ABC Design, Avionaut, Be Safe, Axkid, Diono, Nuna, Baby Safe, Britax, Be Cool, Coto Baby, Baby Monsters, Tako, Baby Design, Szumisie, Klupś, Fiki Miki, Eko, Lulando, La Millou, NUK, Medela, Canpol, Lovi, Dr Browns, Motorolla, Mescomp i wielu innych. Podczas dwóch dni będzie można również skorzystać z porad producentów artykułów dziecięcych oraz ekspertów. 

Wśród zaproszonych ekspertów nie zabraknie ratownika medycznego, który poprowadzi warsztaty z pierwszej pomocy dla rodziców i dzieci. Fizjoterapeutka uroginekologiczna poprowadzi konsultacje z zakresu fizjoterapii i kinesiotapingu. Ponadto przyszłe mamy będą mogły zasięgnąć porady u położnej, skorzystać z bezpłatnego badania KTG oraz otrzymać niezbędnik z zaleceniami połogowymi po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Na odwiedzających czekać będą również przedstawiciele Banku Komórek Macierzystych.

Wiosenna edycja Targów dziecięcych LullabyBaby to nie tylko solidna dawka fachowej wiedzy medycznej, ale również tej bardziej lifestylowej. Pełne entuzjazmu specjalistki “Przy Tobie” doradzą, jak nie popełniać błędów podczas noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Z kolei zaproszeni na targi producenci odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące ich produktów, co szczególnie zainteresuje rodziców poszukujących dla swojego dziecka idealnego wózka oraz fotelika samochodowego. 

LullabyBaby nie zapomina również o najmłodszych uczestnikach zbliżającej się imprezy. Przygotowano dla nich szereg atrakcji, m.in. animacje oraz konkursy z nagrodami.

III Targi dziecięce LullabyBaby
Poznań, ul. Krzywoustego 72 (budynek Kinepolis)
Piątek 17.05 - godz. 10:00-20:00
Sobota 18.05 - godz. 10:00-20:00

Więcej informacji:
www.facebook.com/lullababyPoznan
https://www.facebook.com/events/1741903232622325

Reklama