Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Piątkowa impreza w Poznaniu upłynie pod znakiem ratowania zwierząt. Zainteresowanie wydarzeniem zadeklarowało już 950 osób

sw
piątek, 5.10.2018 r.
godz. 19.41
sw | piątek, 5.10.2018 r., godz. 19.41
Piątkowa impreza w Poznaniu upłynie pod znakiem ratowania zwierząt. Zainteresowanie wydarzeniem zadeklarowało już 950 osób
fot. zdjęcie z ilustracji eventu

„Raving For Animal Saving” to impreza, której cały zysk trafia na rzecz fundacji MASZ NOSA. Teraz przyszedł czas na jej poznańską odsłonę.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Czy można sobie wyobrazić lepszą formę pomocy głodującym zwierzętom niż od****nie całonocnego rejwu? - zapytują w tekście facebookowego wydarzenia organizatorzy eventu, odbywającego się w piątkową noc w klubie NOT, przy ul. Wieniawskiego.

Motywem przewodnim imprezy jest pomoc zwierzętom i taki też był klucz w doborze występujących na niej artystów. - Na imprezę postanowiliśmy zaprosić wszystkich chętnych dj-ów, którzy chcą pomóc zwierzakom i odnajdują się w konwencji muzycznej - informują organizatorzy. Na pomoc zwierzętom poprzez granie muzyki zdecydowali się: ART. NULL live! (Wrocław), Kill Blinton (Hrabioza), Marcin Sikora, pockerfield, Saxo (Analogen), Spete (LOW Kollektiv/ Technokracja), Switch (HCL).

Cena biletu rozpościera się od 10 do 20 zł. Organizatorzy pozostawiają imprezowiczom w tej kwestii wybór. Początek grania zapowiadany jest na 22:00. Brak szacowanego końca wydarzenia może oznaczać, że będzie ono trwało do wczesnych godzin rannych.

Reklama